Hakkımızda

Raykon

Test Sonucu En İyi

“Farklı Yaklaşım, Global Çözümler”

ÇAVUŞOĞLU DIŞ TİCARET’ in boya sektöründeki  bilgi birikimi ve tecrübesi uzun yıllara dayanmaktadır. Firmanın kurucuları Türk boya sektörünün duayenlerinden olup boya sanayi ve boya pazarı hakkında engin tecrübeye sahiptirler.

“FARKLI YAKLAŞIM, GLOBAL ÇÖZÜMLER” felsefesine uygun olarak; başta ahşap boya ve vernikleri, metal boya ve vernikleri, özel amaçlı boya ve sprey boyalar olmak üzere konusunda uzmanlaşmaya yönelmiştir.

Kalite Güvenilirliği

Çavuşoğlu Dış Ticaret Paz. A.Ş dünyanın önde gelen, her biri dünya markası olmuş üreticileri kendisine partner olarak seçmiştir. Tüm ürünlerimiz AB Standart ve Normlarına uygun, Çevre Dostu olarak üretilmiş olup kurşun içermemektedir. Onlarca laboratuvar testi sonrası, profesyonellerce de test edildikten sonra kalite onayı alınmaktadır. Her bir ürün en yüksek performansı sağlamak amacı ile üstün kalite hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

“ TEST SONUCU EN İYİ”

Misyonumuz

  • Ahşabın, metalin en kaliteli, son teknoloji ürünlerle korunmasını sağlayarak ömrünü uzatmak
  • Çağdaş, çevre dostu ve yüksek teknoloji ürünleri Türkiye Pazarına sunmak
  • Kaliteden ödün vermemek ve nihai tüketici mutluluğunu görmek

Vizyonumuz

Tüketicilerin uzun vadeli memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak, en son teknoloji, çevre dostu, yüksek kaliteli ürünleri hizmetlerine sunmak

0 212 270 30 01 (pbx)

0 212 280 66 62

Çavuşoğlu Dış Ticaret

Yeşilce Mah. Halil Rahman Cad.

No:33-1 D: 3 34418

KAĞITHANE/ İSTANBUL

İletişime Geçin

info@raykon.com.tr

Konusunda uzman, eğitimli bir kadro ile müşteri odaklı pazarlama konsepti dahilinde hizmet veren ÇAVUŞOĞLU DIŞ TİCARET sektörün saygın ve deneyimli kurumları arasındaki sarsılmaz yerini daima muhafaza etmiş ve edecektir.

Size Ulaşalım

  •  

Her türlü ahşabın, metalin korunmasına ve bakımına yönelik geniş bir ürün programına sahip olan RAYKON markası, özel amaçlı boya, astar, vernik ve sprey boyalarıyla birlikte dağıtım kanallarına ve tüketiciye fevkalade farklı, sorun çözücü ve üstün kaliteli ürünler sunmaktadır.

Sosyal Medyada Biz